UG w Markuszowie 24-173 Markuszów ul. Marka Sobieskiego 1

Aktualnie znajdujesz się na stronie:
 
Serwis
 >> 
Aktualności

Kalendarium

Godzina:
a
Dziś jest: 20 kwietnia 2018
Imieniny: Agnieszki, Amalii, Czecha

Pogoda na dziś

Przetłumacz stronę

Szkolenie w GDK "Małe granty"

Małe granty – szkolenia w/s przygotowania wniosku

Szkolenia odbędą się w każdej gminie należącej do LGD „Zielony Pierścień”

Lokalna Grupa Działania „Zielony Pierścień” uprzejmie zaprasza mieszkańców gmin: Baranów, Janowiec, Kazimierz Dolny, Końskowola, Kurów, Markuszów, Nałęczów, Puławy, Wąwolnica, Wojciechów i Żyrzyn na szkolenia w sprawie przygotowania wniosków na małe granty. 

Szkolenia odbędą się w każdej gminie należącej do LGD według ustalonego harmonogramu w terminie od 6 do 22 lutego br. Są one adresowane do mieszkańców, a w szczególności do organizacji pozarządowych, kościołów, jednostek sektora publicznego oraz lokalnych liderów (sołtysów, radnych). Program spotkań w każdej gminie jest taki sam. Zainteresowani mogą wybrać dowolny termin.

Pomoc finansową w postaci grantów w wysokości od 5.000 zł do 15.000 zł będzie można otrzymać na projekty, który będą dotyczyć inicjatyw wspierających lokalną aktywizację i integrację społeczną, włączenie społeczne grup zmarginalizowanych (w tym seniorów) oraz zachowanie dziedzictwa lokalnego (przyrodniczego, historycznego i kulturowego). Poziom wsparcie może wynosić nawet do 97%.

Mieszkańcy będą mogli ubiegać się o wsparcie finansowe np. na wydawnictwa, obiekty małej architektury, zajęcia warsztatowe, instrumenty muzyczne i stroje dla zespołów lokalnych, imprezy kulturalne itp.

Ze względów organizacyjnych prosimy osoby zainteresowane szkoleniem o zgłaszanie się (telefonicznie: 81 50 16 140 lub mailem: lgd@zielonypierscien.eu) do Biura LGD najpóźniej 2 dni robocze przed wybranym terminem szkolenia. Prosimy o podanie wybranego terminu i miejsca szkolenia, imienia i nazwiska oraz telefon kontaktowy uczestnika. Zapraszamy

Copyright © 
GminaMarkuszow.pl
  
| Realizacja 
evosoft