UG w Markuszowie 24-173 Markuszów ul. Marka Sobieskiego 1

Aktualnie znajdujesz się na stronie:
 
Serwis
 >> 
Aktualności

Kalendarium

Godzina:
a
Dziś jest: 18 stycznia 2019
Imieniny: Beatrycze, Małgorzaty, Piotra

Pogoda na dziś

Przetłumacz stronę

XXVIII Festiwal Piosenki Religijnej w Markuszowie

Po wysłuchaniu wszystkich zespołów jury XXVIII Festiwalu Piosenki Religijnej postanowiło nagrodzić następujące zespoły:
I miejsce:
- Zespół rodzinny „Nadzieja” z Markuszowa – nagroda 600 zł
II miejsce - ex aequo:
- Zespół „Słowianki” z Bychawki – nagroda 500 zł
- „Zespół Dzieci Bożych” z Dzierzkowic – nagroda 500 zł
III miejsce:
 - Schola Aniołki z Markuszowa – nagroda 400 zł
Wyróżnienia:
- Zespół młodzieżowy „Batmanki” z Dzierzkowic – nagroda 250 zł
- Duet  Aleksandra Wilkołazka z Franciszkowa i Rafał Rozwałka z Starej Wsi– nagroda 250 zł
- Solistka Fabiana Smolak z Garbowa – nagroda 250 zł
- Zespół „Śpiewamy dla Jezusa” z Przybysławic – nagroda 250 zł

Wszystkim nagrodzonym gratulujemy, publiczności i uczestnikom serdecznie dziękujemy ...i zapraszamy za rok.


Fotorelacja z XXVIII Festiwalu Piosenki Religijnej w Markuszowie


Ankiety zgłoszeniowe do pobrania (doc)

Ankiety zgłoszeniowe do pobrania (pdf)

UWAGA! Ze względów organizacyjnych we wtorek 8 listopada o 20.00 zamykamy listę uczestników festiwalu. Zgłoszenia złożone po tym terminie nie będą przyjmowane.

XXVIII Festiwal Piosenki Religijnej w Markuszowie rozpoczyna się w sobotę 11 listopada ok. godz. 13.15 (po Mszy św. w Kościele św. Ducha w Markuszowie). Festiwal odbywa się w sali widowiskowej Domu Kultury w Markuszowie (ul. Marka Sobieskiego 1, 24-173 Markuszów).

Festiwal ma otwartą formułę, nie ograniczamy rodzajów wykonawców,  przyjmowane są  zgłoszenia scholi, chórów, zespołów wokalnych, duetów i wokalistów, łącznie do 12 zespołów/wejść na scenę, ze względów logistycznych dopuszczamy łącznie udział do ok. 150 osób. O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń. Każdy zgłoszony na festiwal zespół przygotowuje 3 pieśni/piosenki o tematyce religijnej.  Warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze zgłoszenie występującego zespołu, otrzymanie potwierdzenia udziału i wypełnienie ankiety zespołu  (zapisy).

Zgłoszenia zespołu (koniecznie dołączając wypełnione ankiety) należy dokonać e-mailem: gdk.markuszow@gmail.com,  lub telefonicznie tel. 81 8818025, tel. kom. 880657443, lub pocztą na adres: Gminny Dom Kultury w Markuszowie, ul.  Marka Sobieskiego 1, 24-173 Markuszów. – do niedzieli 5 listopada 2017 r. ( do godz. 20.00)

Organizatorzy nie zwracają kosztów przyjazdu - występujący przyjeżdżają na własny koszt. Występy wykonawców ocenia komisja powołana przez organizatorów, która zastrzega sobie prawo uznaniowego podziału puli nagród  (wg punktacji przyznawanej uczestnikom uwzględniającej merytoryczny poziom występu oraz czynniki dodatkowe takie jak rodzaj zespołu, liczba wykonawców, używanie podkładów muzycznych itp.).

Po przybyciu prosimy o rejestrację zespołu (pomieszczenie przy wejściu na salę widowiskową), wydamy wtedy również talony na posiłek. Zespołom zapewniamy niewielką samoobsługową szatnię oraz poczęstunek. Zespoły otrzymują talony na posiłek do realizacji w stołówce Zespołu Szkół w Markuszowie (ul. Lubelska 80 - kilkaset m od Domu Kultury). Występy uczestników są podzielone na 2 części przedzielone przerwą (ok. 20 min.). Przewidywane zakończenie Festiwalu planowane jest ok. godz. 19.00.

W razie pytań (także sprawy techniczne) prosimy o kontakt z Domem Kultury w Markuszowie tel. 81 8818025, tel. kom. 880657443, e-mail: gdk.markuszow@gmail.com. Na niniejszego e-maila neleży również przesyłać wypełnione ankiety zgłoszeniowe.

 

 

Copyright © 
GminaMarkuszow.pl
  
| Realizacja 
evosoft