UG w Markuszowie 24-173 Markuszów ul. Marka Sobieskiego 1

Aktualnie znajdujesz się na stronie:
 
Serwis
 >> 
Aktualności

Kalendarium

Godzina:
a
Dziś jest: 19 października 2018
Imieniny: Michaliny, Michała, Piotra

Pogoda na dziś

Przetłumacz stronę

XXIX Festiwal Piosenki Religijnej w Markuszowie

XXIX Festiwal Piosenki Religijnej w Markuszowie rozpoczyna się w niedzielę 11 listopada ok. godz. 13.30. Festiwal odbywa się w sali widowiskowej Domu Kultury w Markuszowie (ul. Marka Sobieskiego 1, 24-173 Markuszów).

Szczegółowy program uroczystości:

12.00   Msza św. w intencji Ojczyzny w kościele Świętego Ducha w Markuszowie,

13.00   Złożenie wieńców i kwiatów pod obeliskiem upamiętniającym odzyskanie niepodległości,

13.10   Przejście do GDK, prezentacja okolicznościowego występu patriotycznego młodzieży szkolnej na scenie Gminnego Domu Kultury,

13.30   Rozpoczęcie w sali widowiskowej Domu Kultury XXIX Festiwalu Piosenki Religijnej.

Organizatorami Festiwalu Piosenki Religijnej w Markuszowie są: Gminny Dom Kultury w Markuszowie, Parafia Rzymskokatolicka św. Józefa w Markuszowie i Gmina Markuszów, przy współpracy ze Szkołą Podstawową w Markuszowie i Stowarzyszeniem Kobiet Aktywnych w Markuszowie. Festiwal ma otwartą formułę, nie ograniczamy rodzajów wykonawców,  przyjmowane są  zgłoszenia scholi, chórów, zespołów wokalnych, duetów i wokalistów, łącznie do 12 zespołów/wejść na scenę, ze względów logistycznych dopuszczamy łącznie udział do ok. 150 osób. O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń. Każdy zgłoszony na festiwal zespół przygotowuje 3 pieśni/piosenki o tematyce religijnej.  Warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsze zgłoszenie występującego zespołu, otrzymanie potwierdzenia udziału i wypełnienie ankiety zespołu  (zapisy). Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do publicznej prezentacji zdjęć, nagrań, filmów przedstawiających wykonawców i uczestników Festiwalu Piosenki Religijnej w Markuszowie, uczestnictwo w festiwalu oznacza zgodę i akceptację na rejestrowanie i publikację wizerunku w celach niekomercyjnych.

Zgłoszenia uczestnictwa w festiwalu (koniecznie dołączając wypełnione ankiety) należy dokonać e-mailem: msta1606@gmail.com lub gdk.markuszow@gmail.com,  lub telefonicznie tel. 81 8818025, tel. kom. 880657443, lub pocztą na adres: Gminny Dom Kultury w Markuszowie, ul.  Marka Sobieskiego 1, 24-173 Markuszów – do poniedziałku 5 listopada 2018 r.

Organizatorzy nie zwracają kosztów przyjazdu - występujący przyjeżdżają na własny koszt. Występy wykonawców ocenia komisja powołana przez organizatorów, która zastrzega sobie prawo uznaniowego podziału puli nagród  (wg punktacji przyznawanej uczestnikom uwzględniającej merytoryczny poziom występu oraz czynniki dodatkowe takie jak rodzaj zespołu, liczba wykonawców, używanie podkładów muzycznych itp.).

Po przybyciu prosimy o rejestrację zespołu (pomieszczenie przy wejściu na salę widowiskową), wydamy wtedy również talony na posiłek. Zespołom zapewniamy niewielką samoobsługową szatnię oraz poczęstunek. Zespoły otrzymują talony na posiłek do realizacji w stołówce Zespołu Szkół w Markuszowie (ul. Lubelska 80 - kilkaset m od Domu Kultury). Występy uczestników są podzielone na 2 części przedzielone przerwą (ok. 20 min.). Przewidywane zakończenie Festiwalu planowane jest ok. godz. 19.00.

W razie pytań (także sprawy techniczne) prosimy o kontakt z Domem Kultury w Markuszowie tel. 81 8818025, tel. kom. 880657443, e-mail: gdk.markuszow@gmail.com

Ankiety zgłoszeniowe do pobrania format pdf

Ankiety zgłoszeniowe do pobrania formar doc

 

 

Copyright © 
GminaMarkuszow.pl
  
| Realizacja 
evosoft