UG w Markuszowie 24-173 Markuszów ul. Marka Sobieskiego 1

Aktualnie znajdujesz się na stronie:
 
Serwis
 >> 
Aktualności

Kalendarium

Godzina:
a
Dziś jest: 23 lutego 2019
Imieniny: Damiana, Romana, Romany

Pogoda na dziś

Przetłumacz stronę

Ferie z Domem Kultury w Markuszowie

Gminny Dom Kultury w Markuszowie przygotował na nadchodzące ferie zimowe, jak co roku specjalny program pt. „Ferie z Domem Kultury”. W Markuszowie dzieci i młodzież z terenu gminy będą mogły nie tylko wypożyczyć specjalne dla nich wybrane lekkie pozycje książkowe, codziennie grać w tenisa stołowego, ale także skorzystać ze  specjalnie przychotowanych atrakcji oczekujących na nich w Domu Kultury.

Rozpoczynamy w niedzielę 10 lutego o ogodz. 15.00 Wielkim Balem Kostiumowym dla najmłodszych.

W pierwszym tygodniu w poniedziałek 11 lutego o godz. 12.00 odbędą się warsztaty na których adepci nowoczesnych technologii na zgłębią tajemnice i możliwości wirtualnej rzeczywistości w technice 3D, odbędą się warsztaty tworzenia panoramicznych i trójwymiarowych zdjęć i praktycznego wykorzystywania wirtualnych, streoskopowych gogli 3D, na warsztatach poznamy także z bardzo bliska supernowoczesne drony oraz technikę zdjęć sferycznych.

We wtorek 12 lutego o godz. 12.00 zapraszamy na lekkie, feryjne spotkania z teatrem czyli warsztaty pt. "Wesoły teatrzyk", na kolejne zajęcia teatrzyku zapraszamy w czwartek 14 litego o godz. 12.00.

W środę 13 lutego rozpoczyna się cykl warsztatów na kytórych będziemy zajmować się ekoplastyką, tworzyć figurki techniką papier-mâché, malować farbami  specjalnie przygotowane kamienie itp. Kolejne warsztaty z tego cyklu będą kontynuowane się w drugim tygodniu ferii we wtorek 19 lutego i w czwartek 21 lutego o godz. 12.00.

W piątek 15 lutego zapraszamy o godz. 11.00 na turniej tenisa stołowego o puchar wójta gminy Markuszów, dla wszystkich uczestników przygotowane są atrakcyjne nagrody.

Drugi tydzień ferii rozpoczynamy w poniedziałek 18 lutego o godz. 12.00   specjalnymi feryjnymi warsztami HIP-HOPOWYMI dla dzieci i młodzieży. Warszty z bardzo efektownymi układami choreograficznymi poprowadzi osoba,która uczyła się ich w USA. Kolejne warsztaty HIP-HOPOWE odbędą się w środę 20 i piątek 22 lutego.


Serdecznie zapraszam
Sławomir Łowczak
Dyrektor Gmnnego Domu Kultury w Markuszowie

 

Copyright © 
GminaMarkuszow.pl
  
| Realizacja 
evosoft